איך להתכונן לראיון עבודה?

תוכן עניינים

הדרך למציאת עבודת חלומותיכם מתחילה בהגשת קורות חיים, אך לאחר שעברתם את הסינון הראשוני מתחיל שלב הראיונות שיכריע האם תזכו במשרה או לא. אז איך תתכוננו לראיון עבודה בצורה הטובה ביותר?

בואו מסודרים

הדבר הראשון כשאתם מגיעים לראיון עבודה, הוא להגיע בצורה מסודרת. רושם ראשוני נקבע בעשר השניות הראשונות בהן המראיין יפגוש אתכם והוא קריטי וישפיע על המשך הראיון. לכן חשוב שתתכננו את הזמנים שלכם היטב על מנת להגיע בזמן, הגיעו לבושים בצורה הטובה ביותר שלכם ותבואו עם שני עותקים מודפסים של קורות החיים שלכם. ככל שתיצרו רושם ראשוני טוב יותר, כך הראיון ימשיך בצורה טובה יותר.

קראו על מקום העבודה

כשאתם ניגשים לראיון עבודה, ישאלו אתכם האם אתם מכירים את החברה. אם תראו שאתם מכירים את החברה וקראתם עליה, זה ייצור רושם אצל המראיין שאתם נלהבים להתחיל ושאתם אנשים מקצועיים. בנוסף, ככל שתדעו יותר על מקום העבודה, כך שתדעו לענות בצורה טובה יותר על השאלות ולהתאים את התשובות שלכם באופן שיתאים למקום החדש.

היו מוכנים לכל שאלה

חשוב שתציגו את עצמכם בביטחון ותענו בצורה עניינית לשאלות המראיין. אם תרצו, תוכלו לתרגל תרחישים של הראיון עם עצמכם או עם פרטנר נוסף, על מנת שתצליחו לענות בצורה המדויקת ביותר.

רוצים להמשיך לקרוא? >> sandruki.co.il

מה עוד מעניין אתכם?

אודות Fresh

פראש הינו פורטל תוכל ישראלי המנגיש לכם תוכן מקורי בחינם! הכתבות שלנו מופקות על ידי צוות התחקירנים שלנו אשר עומלים על תכנים איכותיים מדי יום! תיהנו :)

מוזמנים לשתף!

הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים חמים בלייב!

אהבתם את המאמר? בטוח תאהבו גם את:

הירשמו לניוזלטר והישארו בעניינים!

דילוג לתוכן