איך מוציאים ויזה לארה"ב?

תוכן עניינים

רוצים לטוס לטייל בארצות הברית? הולכים לבקר את הדוד סם? תדעו שכדי להגיע לארצות הברית ואפילו לטיסת קונקשיין בלבד, תצטרכו ויזה למדינה שתאפשר לכם לעבור בשערי נמל התעופה. אז איך תוציאו את הוויזה?

איפה מוציאים ויזה לארה"ב?

על מנת להוציא ויזה לארה"ב, יש למלא תחילה טופס מקוון עם כלל הפרטים שלכם. במהלך מילוי הטופס, תצטרכו לבחור מקום לראיון עבור הוויזה שלכם – ירושלים או תל אביב. לאחר מילוי הטופס, ישלח אליכם זימון לראיון לוויזה במקום בו בחרתם. לראיון תצטרכו להביא את כלל הטפסים והאישורים הנדרשים. במידה ויש צורך, תוכלו לבקש לבצע ראיון חירום שיזרז את תהליך הוויזה, אך זאת ניתן בתנאים מסוימים.

אילו סוגי ויזות ניתן להוציא?

ישנם שני סוגי אשרות לארה"ב – אשרת מבקר ואשרת מהגר. אשרת מבקר לרוב תהיה תקפה לעשר שנים ותהיה מוגבלת בזמן שהייה במדינה לפי האשרה. אדם בעל אשרת מבקר לא יוכל לעבוד בארצות הברית ויחולו עליו הגבלות נוספות. לעומת זאת, בעל אשרת מהגר יוכל להוציא אישור לעבוד במדינה ויחולו עליו מגבלות פחותות. 

מה נדרש כדי להוציא את הוויזה?

הדברים הכי חשובים להוצאת הוויזה הוא תשלום האגרה והבאת תמונת פספורט. מעבר לכך, דרישות נוספות והמצאת אישורים נוספים ידרשו בהתאם למבקש ולסוג האשרה המבוקשת.

בואו להתעדכן >> tip-top.org.il

מה עוד מעניין אתכם?

אודות Fresh

פראש הינו פורטל תוכל ישראלי המנגיש לכם תוכן מקורי בחינם! הכתבות שלנו מופקות על ידי צוות התחקירנים שלנו אשר עומלים על תכנים איכותיים מדי יום! תיהנו :)

מוזמנים לשתף!

הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים חמים בלייב!

אהבתם את המאמר? בטוח תאהבו גם את:

הירשמו לניוזלטר והישארו בעניינים!

דילוג לתוכן