מתכננים לעשות קעקוע? אלו הדברים שאתם צריכים לדעת על התהליך

תוכן עניינים

כל מי שעשה קעקוע יודע שזו התמכרות ושזו האומנות הכי יפה שיש על הגוף. אם אתם מתכוונים לעשות את הקעקוע הראשון שלכם, כדאי שתדעו כמה דברים על התהליך ומה אתם צריכים לקעקוע.

לעשות קעקוע זה כואב

כדאי שתדעו שלעשות קעקוע יכול להיות כואב, במיוחד כשמדובר בקעקוע על אזורים בהם יש עצם כמו אזור החזה או הצלעות. את הקעקוע עושים בעזרת שימוש במכשיר המחדיר את הדיו לעורכם באמצעות מחטים קטנים. התהליך יכול לקחת זמן, תלוי בגודל הקעקוע והמורכבות שלו. 

תצטרכו לדאוג לקעקוע שלכם

קעקוע זה לא משהו שעושים באופן חד פעמי. תצטרכו לדאוג לו לפחות בימים הראשונים ולמרוח אותו במשחות. כדאי לדאוג שהקעקוע לא ייחשף לשמש וגם לעבור עליו מידי פעם בגלל שהדיו דוהה עם הזמן ואז עלול להיראות כאילו נמרח.

בואו עם רעיון בראש

כשאתם באים לעשות קעקוע, כדאי שתדעו איזה סגנון קעקוע אתם רוצים. אתם לא חייבים לבוא עם סקיצה מוכנה, אבל חשוב שתדעו מה אתם רוצים.

מצאו מקעקע מקצועי עם כישורים אומנותיים

קעקוע זה לכל החיים ולכן חשוב שתמצאו מקעקע מקצועי. מקעקע מקצועי יוכל לעזור לכם לצייר את הסקיצה לקעקוע שלכם וידאג שהקעקוע יהיה הכי יפה שיש.

אוהיבם קעקועים?>>favorite.org.il

מה עוד מעניין אתכם?

אודות Fresh

פראש הינו פורטל תוכל ישראלי המנגיש לכם תוכן מקורי בחינם! הכתבות שלנו מופקות על ידי צוות התחקירנים שלנו אשר עומלים על תכנים איכותיים מדי יום! תיהנו :)

מוזמנים לשתף!

הירשמו לניוזלטר שלנו לעדכונים חמים בלייב!

אהבתם את המאמר? בטוח תאהבו גם את:

הירשמו לניוזלטר והישארו בעניינים!

דילוג לתוכן